Kullanıcı:
  Şifre:
 
 
1- İletişim Becerileri (E-Ser)
2- Uygulamalı Bayi ve Distribütör Satış Teşkilatı Yönetimi (E-Ser)
3- Uygulamalı Bireysel Bayi ve Distribütör Olma Eğitimi (E-Ser)
4- Uygulamalı Bayi ve Distribütör Satış Temsilcileri Eğitimi (E-Ser)
 
Gülhan Ayanoğlu
İstanbul Üniversitesi Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık ile ...
   
   

Bilginin anahtarı artık avucunuzda. İnternetin başdöndürücü bir hızla gelişmekte olduğu günümüzde sunmuş olduğu imkanlardan azami ölçüde faydalanmamız gerekmektedir. İşte, gerek eğitim veren, gerekse eğitim alanlar için İnternet'in sunduğu en büyük fırsat e-eğitim (e-learning) artık kullanımınızda. Hem de son derece basit ve ucuz bir şekilde.

Eğitmenler; yüksek maliyetli eğitim salonu, baskılı materyal, eğitim için gerekli otel, seyahat rezervasyon masraflarınızı en AZ' a indiriyoruz. Üstelik bu sayede erişiminizin zor olduğu kursiyer kitlesine de kolaylıkla ulaşacaksınız !

   


Eğitim :TS-EN-ISO 9001:2000 Temel KYS Eğitimi
Eğitmen : Mustafa KOYUTÜRK

Merhaba Mustafa KOYUTÜRK ,
 
iyi günler ben Halil ERDOĞMUŞ TS-EN-ISO 9001:2000 Temel KYS Eğitiminden cok memnun kaldım,cevreme bu eğitimden ve sistemden bahsedeceğim.


 Değerli eğitmenler,
İçerik sizden, Yayınlaması bizden!

Eğitimlerinizi internet üzerinden yayınlamak için bu bulunmaz fırsatı kaçırmayın.
Şu anda çeşitli yerlerde verdiğiniz eğitim içeriklerini bizimle paylaşın. İnceleyelim ve sitemize yerleştirelim. Böylelikle sadece ülkemizin değil , dünyanın en uzak köşesindeki kişiler bile eğitimlerinize ulaşabilsinler. Bilgilerinizi kesintisiz 7x24 kursiyerlerinizle paylaşın.

Geleceği bizimle yaşamaya hazır mısınız?


 


 

Çoklukla tartışılan ana konu e-eğitim faaliyetlerinin işletme organizasyonunda insan kaynakları veya eğitim bölümü tarafından koordine edilmesi gerektiğidir.
Büyük ölçekli firmalar bu konu için ayrı bir bölüm oluşturma yoluna dahi gitmektedirler. Zira eğitim konularının belirlenmesi ve eğitimlerin oluşturulması yanı sıra , e-eğitim için gerekli yazılımın oluşturulması da ayrı bir ihtisas konusudur...

  

 
 
Görüş ve sorunlarınız için  info@isletmeonline.net adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Powered by Somut